لاغری با دستگاه لیزر ار اف (rf) با رفع سلولیت و افزایش کشش پوست

0

در شصت سال گذشته، رادیوفرکوئنسی در عمل جراحی وارد شده است و برای چندین سال در شکل دهی بدن و اهداف زیبایی شناسی استفاده شده است. این درمان، لایه‌های سطح پوست را گرم می‌کند تا فورا پوست شل را محکم کند. همچنین بافت زیر پوستی را حرارت می‌دهد که به تخریب رسوبات چربی کمک می‌کند. این روش برای افتادگی پوست پس از کاهش وزن ایده آل و درمان بسیار موثری برای سلولیت بازوها، باسن، ران و شکم می‌باشد.

حتما بخوانید:


درمان ژنیکوماستی با لیزر


طب سوزنی برای لاغری


جدول کالری سوزی فعالیت‌های روزانه

انرژی آراف نواحی خاصی از بدن را هدف قرار می‌گیرد تا از طریق شکل دهی صورت و پیکرتراشی بدن، سفت کردن پوست، کاهش خطوط ظریف و چین و چروک‌ها، کاهش دور شکم و کاهش چربی موضعی، نتایج فوری و قابل مشاهده‌ای ارائه دهد. نواحی هدف قرار داده شده شامل صورت، گردن، دکولته (سینه)، بازو، شکم، ران و باسن‌ها می‌باشند. این درمان، یک راه حل بدون درد و غیر تهاجمی برای بیماران در تمام سنین و تمام انواع پوست‌ها است. برای لاغری و رسیدن به اندام دلخواه روش‌های مختلفی وجود دارد که یک از این روش‌ها دستگاه آر اف است. برای لاغری با rf  لازم است به پزشک متخصص مراجعه شود. دکتر مهام به عنوان متخصص لاغری و تناسب اندام می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. برای دریافت مشاوره و یا مراجعه حضوری با شماره‌ 02188762832 تماس حاصل فرمایید.

ویژگی‌ها و عملکرد روش آر اف


پیکر‌تراشی

انرژی آر اف موجب کاهش سلول‌های چربی و انقباض فیبرهای کلاژن می‌شود که بدن را‌ ترغیب می‌کند به طور طبیعی کلاژن جدید تولید کند. این کلاژن جدید به نوبه خود پوست را برای ظاهری محکم‌تر، صاف‌تر و سالم سفت می‌کند.

کاهش چربی جایگزیده (سلولیت)

سلول‌های چربی که خوشه‌ای می‌شوند و در زیر پوست قابل مشاهده‌اند، معمولا به سلولیت شناخته می‌شوند. هدف اعمال انرژی آر اف روی نواحی سلولیت، سلول‌های چربی را کاهش داده، اندازه و میزان سلولیت را برای ظاهر نرم‌تر کوچک می‌کند. چربی اضافی و سموم از طریق سیستم لنفاوی بدن حذف می‌شوند. برای نتایج مطلوب، بیماران باید با تغذیه مناسب و دفع مواد زائد، و نوشیدن مقدار زیادی آب، ورزش و خواب، از سیستم لنفاوی بدن محافظت کنند. دستگاه‌های ارتعاش کل بدن نیز می‌توانند سیستم لنفاوی را بیشتر تحریک کنند.

کاهش دور کمر

انرژی آر اف، سلول‌های چربی را حرارت مي دهد، ذوب می‌کند و آنها را کاهش می‌دهد تا به طور كلی اندازه و دور كمر، ران، بازوها و باسن را كوچک کند. پوست شل شده که به طور معمول با کاهش وزن همراه است، مشکلی نخواهد بود، زیرا انرژی آر اف موجب تولید کلاژن جدید شده است.

لیفت صورت غیر جراحی با رادیوفرکوئنسی (RF)

شکل دهی صورت زمانی حاصل می‌شود که انرژی آر اف بر روی صورت متمرکز می‌شود و کلاژن جدید تولید می‌کند. این کلاژن جدید نواحی دچار افتادگی را پر می‌کند تا سطح صورت نرم و لطیفی ایجاد نماید و به طور چشمگیری پوست اضافی در اطراف صورت و گردن (یعنی غبغب یا گردن بوقلمونی) را محکم کند و کاهش دهد.

ایمن و موثر

آر اف، مخفف صنعتی درمان رادیو فرکوئنسی است. دستگاه جدید آپولو در Serenity Spa از فناوری سه قطبی نسل سوم اختراع شده توسط شرکت پولوژن استفاده می‌کند تا انرژی آر اف تحت کنترل را به زیر پوست برساند. این انرژی امن و موثر، کنترل شده است و به ناحیه درمان محدود می‌باشد. مسئله مهمی که باید در مورد این دستگاه دانست، این است که پیکربندی منحصر به فرد سه قطبی می‌تواند به عمق‌های نفوذ متغیری دست یابد، در نتیجه به طور همزمان لایه‌های عمیق و سطحی را درمان می‌کند و کلید دستیابی به گرمایش پوستی چند لایه است. به خاطر داشته باشید که کیفیت دستگاه بر نتیجه تاثیر می‌گذارد:  Serenity Spa  از تجهیزات درجه بندی پزشکی برای ارائه بالاترین نتایج قابل دستیابی استفاده می‌کند.

درمان رادیوفرکوئنسی XL تشدیدی


درمان-رادیوفرکوئنسی-XL-تشدیدی

این برنامه سفت کنندگی پوست انقلابی از تکنولوژی پیشرفته رادیویی (RF) برای درمان چین و چروک‌ها به صورت غیر تهاجمی استفاده می‌کند. مطالعات متعدد بالینی و هزاران بیمار راضی اثربخشی درمان آر اف تشدیدی در تقویت پوست شل،‌ترغیب تولید کلاژن سالم و بهبود ساختار بدن را تایید می‌کنند. در مقایسه با دیگر سیستم‌های درمان پوست، شما نتایج قابل توجه را سریع‌تر مشاهده خواهید کرد.

حتما بخوانید: لاغری با افزایش متابولیسم 

اکسنت برای سفت کردن و شکل دهی پوست و رفع سلولیت


آیا دوست دارید ساعت را به عقب برگردانید و پوست شاداب و جوان یک نوجوان سر حال را دوباره به دست آورید؟ مطمئنا همه ما می‌خواهیم. اما تا زمانی که علم، چشمه واقعی زندگی جوانی و یا فن آوری سفر در زمان را ایجاد نکرده است، اکسنت ار اف بهترین عمل ممکن را ارائه می‌دهد. ترموتراپی آر اف دو لایه آر اف اکسنت، تولید کلاژن جدید را تحریک می‌کند و سطح بافت پوست را بهبود می‌بخشد. درمان‌های دارای سیستم اکسنت، سریع هستند و نیاز به بیهوشی و یا زمان بهبودی طولانی ندارند. بیماران می‌توانند فعالیت‌های طبیعی خود را بلافاصله از سر بگیرند. بهتر از همه،‌ ترموتراپی آر اف دو لایه، پیشرفت‌های سریع با نتایج چشمگیر و طولانی مدت سفت شدن پوست را فراهم می‌کند.

اکسنت روی چه قسمت‌هایی از بدن می‌تواند استفاده شود؟


اکسنت-روی-چه-قسمت‌هایی-از-بدن-می‌تواند-استفاده-شود

درمان‌های RF اکسنت ترموتراپی ار اف دو لایه می‌تواند برای درمان افتادگی و چین و چروک پوست در هر جایی از بدن انجام شوند. این روش اغلب برای سفت کردن پوست نازک، شل و کرپ مانند استفاده می‌شود که غالبا با پیری صورت، گردن و زیر بازوها یافت می‌شود. همچنین برای سفت کردن پوست روی شکم یا ران پس از جراحی یا پس از زایمان عالی است.

درمان آر اف اکسنت شبیه چیست؟


در طی فرآیند، تکنسین شما از سیستم اکسنت برای حرارت دادن دقیق بافت درست در داخل لایه درونی پوست (درم) استفاده می‌کند. بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، فرآیند ممکن است تا ۴۵ دقیقه طول بکشد. پس از هر درمان، شما می‌توانید بلافاصله تمام فعالیت‌های معمول خود را از سر بگیرید. ممکن است متوجه قرمزی جزئی شوید که باید در کمتر از ۲۴ ساعت برطرف شود. به طور کلی، بیش از سه تا پنج درمان در فواصل دو هفته‌ای مورد نیاز نخواهد بود.

آیا آر اف اکسنت ایمن است؟


کاملا. با توجه به هشدارهای ایمنی پیشرفته، اکسنت انرژی‌های تایید شده آر اف را دقیقا به نواحی از پوست شما هدایت می‌کند که شما مایل به بهبود آن هستید. هزاران بیمار با استفاده از سیستم اکسنت با خیال راحت و با موفقیت در سراسر جهان درمان شده‌اند.

چه زمانی نتایج را مشاهده می‌کنید؟


ترموتراپی آر اف دو لایه باعث می‌شود که ساختارهای عمیق پوست شما سریع‌تر محکم شوند. نتایج بلافاصله قابل مشاهده هستند. با گذشت زمان، کلاژن جدید تولید می‌شود، و پوست شما را سفت‌تر و حتی زیبا‌تر، طبیعی‌تر و قوی‌تر می‌کند. در حالی که تنها یک یا دو درمان می‌تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد، پزشک ممکن است انجام روش‌های پیگیری برای حفظ و بهبود ظاهر جوان بدن را پیشنهاد کند.

آیا درد دارد؟


در حالی که تحمل درد درونی و فردی است، اکثر افراد به خوبی ‌ترموتراپی آر اف دو لایه را تحمل می‌کنند و ناراحتی جزیی دارند و یا هیچ ناراحتی تجربه نمیکنند. بیماران اغلب احساس ماساژ گرم را توصیف می‌کنند. خطر عوارض جانبی قابل توجه بسیار کم است.

چرا درمان‌های آر اف اکسنت بدن متفاوت هستند؟


از لوسیون‌ها و کرم‌ها گرفته تا دستگاه‌های پیشرفته و روش‌های پزشکی، به نظر می‌رسد میلیون‌ها راه حل معرفی شده برای پوستی با ظاهر جوان‌تر وجود دارد. هر پیشرفت جدیدی که همراه آن می‌آید ادعا می‌کند که یک زلزله به پا می‌کند، اما البته عمدتا یک وسیله فریبنده با کمترین نتایج است. اجازه دهید شواهد علمی واقعی را توضیح دهیم.

حتما بخوانید: لاغری با لیپوماتیک، لاغری موضعی با دستگاه التراسوند کویتیشن

آر اف اکسنت واقعا متفاوت است


اکسنت ار اف یک جایگزین جدید در درمان پوست است که بر استفاده از ‌ترموتراپی RF دوتایی (رادیوفرکوئنسی) وابسته است. سیستم اکسنت تنها سیستم موجود در بازار است که از دو نوع مختلف تکنولوژی رادیو فرکانسی استفاده می‌کند: تک قطبی و دو قطبی. این تکنولوژی رادیوفرکوئنسی دوگانه، حرارت دهی حجمی کنترل شده به بافت در دو عمق بافت متمایز را ارائه می‌دهد.

مزایای درمان دو لایه چیست؟


اساسا، ماژول دوقطبی بر لایه سطحی پوست متمرکز است، در حالی که ماژول تک قطبی برای ‌ترموتراپی عمیق پوستی بیشتر نفوذ می‌کند. درمان دوقطبی به خوبی برای نواحی که پوست نازک‌تر و ظریف‌تر است مانند صورت، مناسب می‌باشد و به رفع خطوط ظریف و چین و چروک را کمک می‌کند. درمان تک قطبی باعث ایجاد میدان‌های الکترومغناطیسی متناوب می‌شود که اصطکاک و گرما را در بافت‌های عمیق‌تر ایجاد می‌کنند و منجر به بهبود کلی شکل گیری و محکم شدن پوست می‌شود. با در نظر گرفتن این موارد در کنار هم، این درمان‌های دو لایه می‌توانند بدون نیاز به جراحی تهاجمی، تغییرات چشمگیری را ایجاد کنند.

ار اف چگونه کار می‌کند؟


ار-اف-چگونه-کار-می‌کند

در طول درمان، پزشک شما با استفاده از فن آوری فرکانس رادیویی، دقیقا یک ناحیه از لایه داخلی پوست (درم) را حرارت می‌دهد. وقتی لایه درم گرم می‌شود، یک واکنش طبیعی رخ می‌دهد که باعث ایجاد کلاژن جدید می‌شود. نتیجه: دستیابی مجدد به پوست صاف، شفاف و انعظاف پذیر جوانی شما است.

چه کسی برای ار اف اکسنت مناسب است؟


این درمان برای افراد دارای افتادگی پوست پس از کاهش چشمگیر وزن، و یا کسانی که سلولیت روی شکم، بازو، ران و باسن خود دارند، مناسب است. بیمارانی که این روش را انجام می‌دهند باید دارای سلامت کلی خوبی باشند و در طول مشاوره، ما شما را در مورد فرایند راهنمایی می‌کنیم و به درکی از انتظارات شما می‌رسیم و در حقیقت تعیین میشود که آیا خواسته‌های شما با درمان غیر جراحی که اغلب انجام می‌شود، قابل حصول است یا خیر.

چه کسی برای RF اکسنت مناسب نیست؟


زنان باردار یا شیرده متقاضی مناسبی برای این روش نیستند. افرادی که دستگاه‌های ضربان ساز قلب، پلیت یا پین‌های فلزی در ناحیه تحت درمان یا ایمپلنت‌های دائمی مانند بیو-آلکامید دارند،  باید از پیکر‌تراشی رادیوفرکوئنسی اکسنت اجتناب کنند. درمان همچنین باید توسط افراد مبتلا به بیماری‌های شدید قلبی و بیماری‌های بافت همبند و عضلانی اجتناب شود. البته این موارد در طول مشورت شما ارزیابی خواهد شد.

ایا عوارضی در ارتباط با ار اف اکسنت وجود دارد؟


بیماران ممکن است بعد از درمان، تورم یا قرمزی جزیی داشته باشند. به عنوان بخشی از مراقبت پس از درمان، به شما توصیه‌هایی می‌شود که اگر این اتفاق افتاد، چگونه آن درمان کنید، و این نکات شامل استفاده از ژل آلوئه ورا می‌باشد. این کار باعث می‌شود عوارض جانبی در عرض چند ساعت ناپدید شوند. همچنین به بیماران آموزش داده میشود که از نور خورشید دور باشند و ۴۸ ساعت بعد از درمان از قرارگیری در معرض اشعه UVA اجتناب کنند.

فرآیند چقدر طول می‌کشد؟


اولین درمان معمولا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، اما درمان‌های بعدی معمولا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. بدون هیچ زمان بهبودی و هیچ عوارض جانبی (اریتم (قرمزی) خفیف می‌تواند رخ دهد) ، یک روش سرپایی فوق العاده است.

به چند جلسه نیاز دارید؟


اکثر افراد بین ۶-۸ جلسه نیاز دارند تا درمان رادیوفرکوئنسی اکسنت موثر باشد. در بعضی موارد، که سلولیت بسیار مقاوم است، ممکن است درمان‌های بیشتری لازم باشد.

در ادامه بخوانید: رفع غبغب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.